FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bar cabinet 13374598

nr 1337 4598

BAR CABINET

AB Förenade Möbelfabrikerna Linköping. Mahogany, glass. Låda och utdragbar serveringsskiva, belysning. Width: 85 cm. Width: 44 cm. Height: 116 cm, cm, wear, smärre fanerskada bakkant höger gavel, lampskärmen med smärre skada. , key

AB Förenade Möbelfabrikerna Linköping. Mahogny, glas. Låda och utdragbar serveringsskiva, belysning. Bredd: 85 cm. Bredd: 44 cm. Höjd: 116 cm, cm, nyckel

Condition: bruksslitage, smärre fanerskada bakkant höger gavel, lampskärmen med smärre skada

2000

SEK 4000

Monday July 13 2020
at 18:02:38